سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

۱۷ اکتبر تاریخ رونمایی گوشی های ایسوس

۱۷ اکتبر تاریخ رونمایی گوشی های ایسوس

ایسوس در بازار هند گوشی های zenphone 5 و zenphone max pro m1 را به فروش می رساند. این شرکت تایوانی به لطف فروش خوب این محصولات توانسته در بازار این کشور به موقعیت مناسبی دست پیدا کند. در تاریخ ۱۷ اکتبر این شرکت مراسمی را در کشور هند برگزار می کند.

در این مراسم گوشی های جدید ایسوس در معرض دید عموم قرار می گیرند. بر اساس دعوتنامه ای که این شرکت برای رسانه ها ارسال کرده، در این مراسم دو گوشی هوشمند جدید معرفی می شود.

ایسوس ابتدا این دستگاه ها را در کشور هند عرضه می کند؛ با این حال در ماه های آینده دیگر کاربران در سراسر جهان قادر به خرید این دو تلفن هوشمند خواهند بود.

17 اکتبر تاریخ رونمایی گوشی های ایسوس۱۷ اکتبر تاریخ رونمایی گوشی های ایسوسدر گذشته نه چندان دور گوشی ذنفون مکس پرو ام ۲ در کشور روسیه موفق به کسب تاییدیه EEC شد ایسوس ذنفون مکس پرو M2 در روسیه تاییدیه گرفت. در حالی که این کمپانی در رابطه با دستگاه های حاضر در این مراسم اطلاعاتی را منتشر نکرده است، انتظار می رود با ذنفون Max Pro M2 ملاقات کنیم. بر اساس EEC، این دستگاه از سیستم عامل پیش فرض اندروید اوریو بهره می برد.

گوشی های جدید ایسوس مانند ذنفون ۵Z و ذنفون مکس پرو M1 در کشور هند به صورت انحصاری توسط Flipkart به فروش می رسد. ایسوس محصولات خود را در بازار هند با قیمت پایینی به فروش می رساند که این استراتژی توانسته موقعیت آن را در بازار این کشور بهبود دهد.

برای آشنایی با گوشی های جدید ایسوس باید تا تاریخ ۱۷ اکتبر منتظر بمانیم. از طرف دیگر، احتمال انتشار اطلاعات بیشتر از این محصولات در روزهای آینده وجود دارد.

Shop