جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹

کامپیوتر قدرتمند زوتاک

کامپیوتر قدرتمند زوتاک

شرکت زوتاک پس از معرفی کارت های گرافیکی سری  مینی به سراغ معرفی کامپیوتر توانمند خود بنام ZOTAC MEK ULTRA رفته است . کامپیوتری آماده با سخت افزاری قوی و بروز  و کاملا با طراحی منحصر به فرد زوتاک نشان از انحصاری بودن این کامپیوتر را دارد.این سیستم پرقدرت از کارتهای انویدیا استفاده میکند.

کامپیوتر قدرتمند زوتاک

همچنین مجهز به آخرین نسل پردازنده های اینتل  میباشد. حداکثر ۳۲ گیگابایت  حافظه DDR4 را میتوان در این سیستم استفاده کرد. زوتاک از برند خود در کارت های گرافیکی و مادربردهای خود با نام ASRock این سیستم استفاده خواهد کرد. کولینگ های مایع با دیود های LED RGB  مایی مدرن و  خاص به کیس داده است.

چیپست های مورد استفاده نیز X299 و Z370 است؛ در نتیجه گروهی از کانفیگ ها برای بازی و برخی دیگر نیز برای تولید محتوا استفاده خواهند شد. افزون بر ذخیره سازهای ۵۰۰ گیگابایتی NVME، یک ماژول ۳۲ گیگابایتی از حافظه های Intel Optane نیز در کامپیوترهای ZOTAC MEK Ultra مورد استفاده قرار گرفته است. جالب است که بسیاری از مدل های مشابه، فاقد ماژول های Optane هستند. یک منبع تغذیه با توان ۱۰۰۰ وات و استاندارد ۸۰ Plus Gold، نیروی مورد نیاز آن را تامین خواهد کرد.

کامپیوتر قدرتمند زوتاک

و در بخش شبکه، کنترلر پیشرفته Killer AC 1550 با کانال ۱۶۰ مگاهرتزی و ترکیب ۲X2، در کنار برنامه Advanced Stream Detect 2.0، می تواند پهنای باند مورد نیاز شما را ارائه دهد. دیگر قسمت های کیس نیز با برنامه اختصاصی SPECTRA 2.0 مدیریت خواهند شد. کامپیوترهای ZOTAC MEK Ultra مناسب کاربرانی است که بدون نیاز به سختی های اسمبل و انتخاب یا سازگاری قطعات، به یک کامپیوتر قدرتمند و زیبا نیاز دارند.

Shop