چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۰

معرفی مانیتور محنی برند AOC

معرفی مانیتور محنی برند AOC

 

AOC از سازندگان مطرح نمایشگر در جهان است. اعلام کرد اولین نمایشگر خود از خانواده ی نمایشگرهای AGON  که قابلیت ساپورت از تکنولوژی HDR و فناوری AMD free sync 2 را دارند به زودی عرضه میکند.

طبق گفته های این کمپانی این نمایشگر منحنی با نام مستعار AG322QC4 شناخته میشود و از دقت تصویر بالای QHD  با نرخ بازسازی تصویر ۱۴۴ هرتزی و زمان پاسخ دهی ۴ میلی ثانیه برای پیسکل ها بهره میبرد به دلیل این فن آوری جدید تصاویر با کیفیت بالا و بدون هیچ گونه تاخیر در تصویر نمایش داده میشود. و در نوبه ی خود یک تجربه ی بسیار عالی محسوب میشود.

 

معرفی مانیتور محنی برند AOCاین نمایشگر منحنی مجهز به پنل VA با زاویه‌ی انحنای ۱۸۰۰R است و می‌تواند تا ۸۵ درصد رنگ‌ها را در حالت NTSC به نمایش بگذارد. انحنای این نمایشگر مطابق با زاویه دید چشم طراحی شده است و تا حد ممکن از خستگی چشم‌های کاربران جلوگیری می‌کند.

این محصول جدید خانواده‌ی AGON مجهز به برخی از جدید‌ترین فناوری‌های کمپانی AOC از جمله کنترل سایه یا Shadow Control، فناوری جلوگیری از سیاهی تصویر FlickerFree و فناوری کاهش نور آبی LowBlue شده است. فناوری کنترل سایه به شما این امکان را می‌دهد تا کنتراست (Contrast) مناطق تاریک تصویر را بهبود ببخشید و بتوانید تصویر واضح‌تری از آن‌ها به‌دست آورید.

معرفی مانیتور محنی برند AOCراحتی چشم کاربران نیز همیشه جزء اولویت‌های کمپانی AOC محسوب می‌شود؛ به همین جهت این اولین نمایشگر از معدود تولیدات این کمپانی با توانایی پشتیبانی از HDR400 است.

 

از آنجایی که این محصول جدید به شکلی خاص برای گیمرها و کاربری گیمینگ طراحی شده، پس به فناوری AOC Flicker-Free تجهیز شده است تا از خستگی چشم گیمرها در استفاده‌های طولانی مدت جلوگیری کند.

Shop