شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹

رویداد هالووین بنام Destiny 2

رویداد هالووین بنام Destiny 2

دارندگان بازی Destiny 2  از این به بعد تجربه ی جدیدی به عنوان Festival of the lost بر روی هر سه پلتفرم  pc و xbox one و ps4 خواهند داشت.

تقریبا دو هفته به شروع مراسم هالووین باقی ممانده ولی استودیو بانجی از حالا شروع به گرفتن جشن برای این مراسم کرده، و جدیدترین Destiny 2  با نام Festival of the lost را دردسترس همگان قرار داده است.

نسخه ای که در دسترس بازی باز ها قرار گفته است به آن ها اجازه می دهد بر روی شاخه های مختلف به کشتن دشمنان بپردازند.

با رفتن به شاخه های بالاتر Modifier هایی همچون افزایش آسیب پذیری  دشمنان .کاهش میزان سلامتی و شیلد و افزایش Damage  در زمان پرش فعال میشود.

این بخش به شما ۱۵ دقیقه زمان میدهد که با پشت سر گذاشتن این شاخه ها شما صاحب Ftamened soul بیشتری شوید که میتوانید برای خرید آیتم هایی نظیر ماسک ها ارتقاها  استفاده کنید.

 

دارندگان عنوان Destiny 2 می‌توانند از امروز از تجربه‌ی رویداد Festival of the Lost برروی هر سه پلتفرم رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان لذت ببرند.

هنوز دو هفته تا شروع مراسم هالووین باقی مانده ولی استودیوی بانجی (Bungie) از همین حالا شروع به جشن گرفتن این مراسم کرده است. جدیدترین رویداد بازی Destiny 2 با نام Festival of the Lost از امروز در دسترس قرار گرفته و آیتم‌ها و محتوای جدیدی را در دسترس بازی‌بازان قرار داده است.

رویداد Festival of the Lost تا تاریخ ۶ نوامبر در دسترس خواهد بود.

Shop