جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹

تاریخ رونمایی One plus 6T

تاریخ رونمایی One plus 6T

تاریخ رونمایی وان پلاس ۶T مشخص شد. در کمتر از یک ماه آینده کمپانی وان پلاس پرچم‌دار جدید خود را معرفی خواهد کرد.

وان پلاس دیروز با به اشتراک گذاشتن پستی در توییتر خود نوشت که در ۲۴ ساعت آینده خبر مهمی را اعلام خواهد کرد. این امر منجر به گمانه‌زنی‌هایی مبنی بر تاریخ معرفی وان پلاس ۶ تی شد و امروز وان پلاس تاریخ معرفی پرچمدار جدید خود را اعلام کرد.

پیش از این برخی از منابع خبری تاریخ ۱۷ اکتبر  ۲۵ مهر را برای معرفی وان پلاس ۶ تی اعلام کرده بودند، اما به نظر می‌رسد که این تاریخ اشتباهی بوده است.

تاریخ رونمایی One plus 6Tپرچمدار جدید وان پلاس با توجه به تیزر تبلیغاتی جدیدی که این شرکت صبح امروز در صفحه رسمی توییتر خود منتشر کرد، در اوایل آبان ماه رخ نشان خواهد داد. رونمایی از وان پلاس ۶ تی در تاریخ ۳۰ اکتبر ۸ آبان و با برگزاری رویدادی در شهر نیویورک انجام خواهد شد. جزئیات بیشتر را می‌توانید در وب‌سایت رسمی وان پلاس نیز مشاهده کنید.

تاکنون اطلاعات تایید شده چندانی درباره مشخصات این دستگاه منتشر نشده است، اما به نظر می‌رسد که یکی از ویژگی‌های مهم این پرچمدار جدید، حسگر اثر انگشت تعبیه شده درون نمایشگر باشد. این موضوع با دیدن تصویر اثر انگشتی در پس زمینه وب‌سایت رسمی این کمپانی جدی‌تر مطرح می‌شود.

در هر صورت تاریخ رونمایی وان پلاس ۶T مشخص شده است. هشتم آبان ماه این گوشی هوشمند معرفی شده و مشخصات کاملی به همراه بررسی‌های مختلف از آن منتشر خواهد شد.

Shop