چهارشنبه ۲ تیر ۱۴۰۰

بررسی شیائومی miband 4

بررسی شیائومی miband 4

شیائومی miband4

می بند ۴ شیائومی حالا پا را از گلیمش درازتر کرده و قابلیت های پزشکی را در مقابل یک نمایشگر امولد رنگی به زانو درآورده است. ساعت هوشمند شیائومی می بند ۴ دقیقا زمانی رونمایی شده که از قابلیت ECG جنجالی اپل واچ ۴ به عنوان مزیت رقابتی استفاده کرده و برای خود گرد و خاکی به راه انداخته است. این مچ بند هوشمند با انبوهی از قابلیت های بینظیر از محبوب ترین شرکت دنیای دیجیتال معرفی شده است. شکی نداریم، قیمت بینظیر این دستگاه فرصت رقابت به هیچ رقیبی نخواهد داد.

قابلیت ECG همان نوار قلب مانیتوری است. بله درست متوجه شده اید؛ این مچ بند هوشمند میتواند نوار قلب شما را بگیرد و به نمایش بگذارد و تا حدودی به تحلیل آن بپردازد.

از پیاده‌روی و دویدن بگیرید تا دوچرخه‌سواری و شنا. همه چیز تحت نظارت شتاب سنج شش محوره دقیق این مچ بند دوست داشتنی خواهد بود. شناسایی و نظارت بر این فعالیت هایتان را به یک مغز متفکر بسپارید.

نمایشگر ۰٫۹۵ اینچی می بند ۴ :

خوشبختانه می بند ۴ پایان فرمانروایی نمایشگرهای تک رنگ این برند چینی تبار به حساب می آید و رسما آغاز قلمرو نمایشگر رنگی و تمام لمسی این مج بندها را اعلام میکند. احتمالا برجسته ترین ویژگی ای که در قیاس با می بند ۳ نظر مارا جلب میکند طراحی ظریف تر و جای خالی دکمه لمسی زیر مچبند است که حالا جای خودش را به صفحه رنگی و لمسی می بند ۴ داده است. این ساعت هوشمند به واسطه صفحه ضدخش و مقاومت در برابر نفوذ آب تا عمق ۵۰ متری به معنای واقعی کلمه رفیق گرمابه و گلستان شما خواهد بود .در نمایشگر امولد این ساعت هوشمند رزولوشن ۱۲۰ در ۲۴۰ پیکسلی در دریچه ۰٫۹۵ اینچی به نمایش گذاشته می شود و به واسطه رنگی بودن سیستم نمایش توجه مخاطب را بیشتر جلب خواهد کرد. مهندسان خوش ذوق چینی جانب خلاقیت را به حد اعلا رسانده اند و ۷۷ تم جذاب برای نمایش اطلاعات روی نمایشگر را در نظر گرفته اند.

پرستار همراه شما :

در بین دستگاه‌های پوشیدنی مبتنی‌بر سلامتی  قطعا شیائومی با می بند ۴ یکی از با کیفیت ترین هاست. این مچ بند شیائومی، سنسور ضربان قلب و پایش کیفیت خواب نسل های قبل را نیز بخوبی حفظ کرده است و در مواردی آنها را بهبود کیفی نیز داده است. آیا باور میکنید یک مچ بند ۲۲ گرمی بتواند در مورد ضربان نامنظم قلب هشدار دهد و با درصد محدودی خطا نوع بیماری قلبی شما را تشخیص دهد یا بیماران قلبی در معرض سکته و لخته شدن خون را با آلارم مطلع کند؟ می بند ۴ با این ویژگی حیرت انگیزش رسما رقابت خود را با اپل واچ ۴ اعلام کرده است.

 

رابطه تنگاتنگ می بند ۴ با فعالیت های ورزشی :

مقاومت ۵ATM در آب، برجسته ترین اعلام حمایت می بند ۴ از ورزش و فعالیت های ورزشی (به خصوص شنا) است که با کمک یک سنسور ۳ منظوره، حرکات مختلف شنا همچون شنا پشت، پروانه، نخلوط و آزاد مورد تحلیل این مچبند قرار میگیرد. به لطف ضد آب بودن این مچ بند، براحتی میتوانید تا عمق ۵۰ متر با آن به شیرجه زدن در استخر و اندازه گیری مهارت های شنای خود بپردازید. البته تمرکز ساعت هوشمند Xiaomi Mi Band 4 تنها به ورزش شنا محدود نمی شود و رشته های دیگری همچون دو، پیاده روی و دوچرخه سواری هم زیر نگاه تیزبین این مچبند سلامتی است.

 

فرمان پذیری می بند ۴

یکی از خصوصیات برند شیائومی دست و دل بازی در ارائه امکانات برای دستگاه های مختلف خود است. به لطف تعبیه یک میکروفون داخلی در می بند ۴ لذت استفاده از دستیار صوتی هوشمند شیائومی برای شما ممکن شده است. با داشتن این مچ بند به کنترل دستگاه های مبتنی بر اینترنت اشیا و دیگر دستگاه های پشتیبانی شده به کمک فرامین صوتی خواهید بود.

مچ‎بندی کارآمدتر با Xiao AI:

شیائومی از ارتباط با محصولات IoT شیائومی هم غافل نمانده و طراحی مچ بند می بند ۴ را به گونه ای ترتیب داده است که دستیار XiaoAi به محض بالا آوردن مچ‎بند فعال می شوند و امکاناتی نظیر تنظیمات برنامه ای و پخش موزیک را مثل آب خوردن در اختیار کاربر قرار میدهد. این دستیار چینی تبار به قدری هوشمند است که میتواند با دستورات صوتی هم کارکند.

 

باتری ۱۳۵ میلی آمپرساعتی:

در نسل جدید مچ بندهای سلامتی شیائومی، هیچ قابلیت ارتقا نیافته ای به چشم نمیخورد. این خصوصیت تا دلتان بخواهد در مورد باتری می بند ۴ نسبت به باتری می بند ۳ پررنگ است. باتری این مچ بندهای هوشمند از ۱۱۰ میلی آمپرساعت در می بند ۳ به ۱۳۵ میلی آمپرساعت در می بند ۴ رسیده است.
شارژ باتری مچ بند تازه نفس شیائومی در مدل NFC تا ۱۵ روز و برای مدل معمولی تا ۲۰ روز خم به ابرو نخواهد آورد و الحق و الانصاف در این حیطه پیشتاز است.

برگ برنده ای با عنوان چیپست NFC:

اگر جزو طرفداران پر و پا قرص شیائومی نباشید، باور اینکه این مچبند هوشمند میتواند پرداخت های دیجیتال، پرداخت هزینه حمل و نقل عمومی و ست شدن با موبایل هوشمندتان در یک چشم به هم زدن را مثل آب خوردن انجام دهد، دشوار خواهد بود اما این تنها گوشه ای هنرنمایی های نسل جدید شیائومی برای مخاطبانش می باشد.

فروشگاه اینترنتی دکه دیجیتال Dakedigital.com بررسی ساعت شیائومی می بند ۴

برای مشاهده مشخصات گوشی miband 4 در سایت شرکت سازنده می توانید روی این لینک کلیک کنید. نقد و بررسی ساعت هوشمند نقد و بررسی شیائومی بررسی شیائومی می بند ۴ xiaomi miband 4 در دکه دیجیتال

Shop